Pomagamy słabszym i chorym!

Pomagamy słabszym i chorym! Kontynuacja akcji charytatywnej.

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” wspólnie ze społecznością Parafii św. Jana Klimaka w Warszawie w dalszym ciągu prowadzi akcję charytatywną, której głównym celem jest pomoc osobom słabszym i chorym.  W 2020 roku pomagaliśmy między innymi dla Kubusia z Hajnówki, Filipka z Bielska Podlaskiego i Mikołajka z Białegostoku – chorym na SMA (rdzeniowy zanik mięśni), a także Zuzi i Stefana oraz seniorom z domów opieki.

Aktualnie kontynuujemy pomoc dla Zuzi Opolskiej – chorej na mukowiscydozę.  Zbieramy środki na jej leczenie i rehabilitację prowadząc zbiórkę nakrętek oraz zbiórkę pieniędzy do puszek.

Plastikowe nakrętki prosimy przynosić na plebanię parafialną (ul. Wolska 138/140), gdzie został postawiony specjalny pojemnik. Zebrane nakrętki transportujemy do głównego punktu magazynowego w Siemiatyczach. Na początku sierpnia przekazaliśmy już 8 dużych worków nakrętek.

Pragniemy też pomóc w zbiórce pieniędzy do puszek, które otrzymaliśmy od rodziców Zuzi. Będziemy wdzięczni, jeżeli ktoś z naszych sympatyków weźmie taką puszkę i będzie prowadził zbiórkę osobiście lub poprzez umieszczenie jej w restauracji, kiosku, aptece, sklepie lub innym miejscu. Puszki można pobrać w każdą niedzielę w czasie spotkań w domu parafialnym – tel. 782 611 130.

Za wszelką okazaną pomoc będziemy ogromnie wdzięczni. (gk)