Podajmy pomocną dłoń słabszym i chorym

PODAJMY POMOCNĄ DŁOŃ SŁABSZYM I CHORYM

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” wspólnie z Parafią św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie zaprasza wszystkich do udziału w akcji charytatywnej „Podajmy pomocną dłoń słabszym i chorym”.

Głównym celem tej szczególnej i wyjątkowej akcji charytatywnej jest niesienie pomocy osobom słabszym i chorym oraz zapewnienie wsparcia dla społeczności, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Zaplanowaliśmy szereg wydarzeń i przedsięwzięć, które zamierzamy realizować w różnych formach. Mamy nadzieję, że każdy chętny będzie mógł wziąć czynny udział.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch wydarzeniach:

Kiermaszu Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w dniach 5 i 12 grudnia br. w godz. 8.30 – 13.00 przy Cerkwi św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie. Dzieci i młodzież z wolskiego Punktu Katechetycznego wraz z rodzicami przygotowały przepiękne wyroby piernikowe, ogromną ilość kartek i ozdób świątecznych. Na stoiskach znajdą się też pyszne ciasta i potrawy, książki i płyty z kolędami. Tradycyjnie podczas Kiermaszu odbędzie się też licytacja ikon, obrazów i wielu innych bardzo ciekawych, pięknych i użytecznych przedmiotów.

Aukcji internetowych na Allegro Charytatywni. Każdy może licytować, kupować lub przekazać na licytację swoje przedmioty. Uczestnicy aukcji nie ponoszę dodatkowych kosztów i nie płacą prowizji.

Link: Podajmy pomocną dłoń słabszym i chorym

Akcję charytatywną można też wesprzeć poprzez przekazanie darowizny na konto Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń, ul. Wolska 138/140, 01-126 Warszawa, BNP Paribas 26 2030 0045 1110 0000 0415 5990. W tytule przelewu prosimy wpisać „Pomoc słabszym i chorym”.

W przypadku pytań lub wątpliwości można zadzwonić lub wysłać smsa (tel. 782611130) oraz napisać (e-mail: [email protected]).

Z głębi serca zapraszamy wszystkich - wspólnie możemy uczynić więcej! (pgk)

Zarząd Stowarzyszenia "Wierni Tradycji Pokoleń"