KIERMASZ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” i Parafia św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie zapraszają w niedzielę, 5 i 12 grudnia br. w godz. 8.30 – 13.00 na Kiermasz Świątecznej Pomocy, który odbędzie się przy wolskiej Cerkwi.

Na stoiskach znajdą się wyjątkowe wyroby piernikowe, przepiękne kartki i ozdoby świąteczne a także pyszne ciasta i potrawy, które zostały przygotowane przez dzieci i młodzież oraz rodziców z parafialnego Punktu Katechetycznego. Będzie też można nabyć płyty z kolędami, książki, wyroby rękodzieła ludowego oraz domowe przetwory o. Ambrożego.

Głównym celem akcji charytatywnej jest niesienie pomocy osobom słabszym i chorym oraz zapewnienie wsparcia dla społeczności, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Akcja odbywa się pod hasłem „Podajmy pomocną dłoń słabszym i chorym”.

Tradycyjnie podczas Kiermaszu, w dniu 12 grudnia o godz. 11.00, w domu parafialnym odbędzie się licytacja ikon, obrazów i wielu innych bardzo ciekawych, pięknych i użytecznych przedmiotów.

Wspólnie możemy uczynić więcej! (pgk)

Zarząd Stowarzyszenia "Wierni Tradycji Pokoleń"