Koncert Kolęd w Zamku Królewskim

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” wraz z Parafią Prawosławną św. Jana Klimaka zapraszają w niedzielę, 16 stycznia o godz. 17.00 na Koncert Kolęd, który odbędzie się w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie.

W programie:

Żemerwa - Studio Folkloru Podlaskich Białorusinów, Chór młodzieżowy parafii św. Jana Klimaka w Warszawie, Zespół „Armonia”, Chór parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Bielsku Podlaskim, Chór Dojlidzkiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki, Zespół Muzyki Cerkiewnej "Varslavia" i Chór parafii św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie.

Zaproszenia – cegiełki na Koncert można nabyć w Cerkwi św. Jana Klimaka w Warszawie (ulica Wolska 138/140) lub tel. 502 659 179.

Koncert Kolęd jest współorganizowany z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie odbywa się w ramach akcji charytatywnej „PODAJMY POMOCNĄ DŁOŃ SŁABSZYM I CHORYM”.

Więcej; link

Z głębi serca zapraszamy - wspólnie możemy uczynić więcej!

Dołączcie i wesprzyjcie potrzebujących!

Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”