SZANOWNY UŻYTKOWNIKU!
Od dnia 25 maja 2018 roku znajduje zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej także „RODO” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym pragniemy zwrócić Twoją uwagę na kilka istotnych kwestii związanych z przetwarzaniem Twoich danych:

Administrator danych
Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń”, ul. Wolska 138/140, 01-126 Warszawa (dalej: Stowarzyszenie WTP), a w zakresie działalności serwisów społecznościowych utworzonych w mechanizmach społecznościowych Administratora – podmioty prowadzące te serwisy (lista serwisów dostępna pod linkiem).
Inspektor ochrony danych
Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” wyznaczyło inspektora ochrony danych dostępnego pod adresem e-mail: StowWTProdo@gmail.com
Cele i podstawy prawne przetwarzania
Celem przetwarzania jest w szczególności: