Wolskie Spotkania z Kolędą

Parafia Prawosławna św. Jana Klimaka i Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” zapraszają w poniedziałek, 27 stycznia o godz. 18.00 na Wolskie Spotkania z Kolędą. Tegoroczna edycja koncertu odbędzie się w Cerkwi św. Jana Klimaka – ul. Wolska 138/140 w ramach akcji „Pamiętajcie o swych przodkach – naśladujcie ich wiarę i tradycje”.

W programie między innymi występy: Chóru sióstr z Monasteru w Turkowicach, Zespołu HORECEA z Ukrainy i Chóru z Białorusi oraz warszawskich chórów: Chóru Prawosławnej Katedry Metropolitalnej pw. św. Marii Magdaleny, Chóru im. Romana Melodosa Prawosławnej Parafii pw. św. Sofii – Mądrości Bożej, Chóru Prawosławnej Parafii Wojskowej św. Jerzego Zwycięzcy, Chóru Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka.

Z głębi serca zapraszamy wszystkich. Wstęp wolny!

Proboszcz Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka
Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”