Akcja "Pomaganie przez ubranie"

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” organizuje akcję „Pomaganie przez ubranie”. Zachęcamy wszystkich do wspomożenia akcji i apelujemy:

„Podaruj ubrania potrzebującym dzieciom”.

Jeżeli macie jakieś niepotrzebne, za małe, niezniszczone ubrania, które jeszcze mogą komuś posłużyć, upierzcie je i przynieście. Potrzeba ubrań różnych rozmiarów, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Prosimy bardzo o przekazywanie czystej, niezniszczonej odzieży oraz innych darów rzeczowych. Możecie przynieść zabawki, pomoce szkolne, sprzęt sportowy, buty. Ważne, żeby przekazywane rzeczy były czyste, niezniszczone i nadawały się do ponownego użycia. Jeżeli możecie to uprasujcie ubrania, posegregujcie i zapakujcie tak, aby można je było sprawnie przekazać potrzebującym.

Zbiórka będzie trwała do 16 lutego 2020 r.

Zebrane rzeczy zostaną przekazane potrzebującym z domów dziecka na Białorusi i Ukrainie.

Miejsce zbiórki: ul. Wolska 138/140. Praca punktu przyjmowania przekazywanych rzeczy będzie dostosowana do potrzeb ofiarodawców. Wystarczy zadzwonić, wysłać smsa - tel. 782 611 130 lub napisać StowWTP@gmail.com

Możecie też wesprzeć akcję pomocy dzieciom dokonując wpłaty na konto:

STOWARZYSZENIE WIERNI TRADYCJI POKOLEŃ
Adres: ul. Wolska 138/140, 01-126 Warszawa
BNP Paribas 26 2030 0045 1110 0000 0415 5990
Z dopiskiem „Pomagam Dzieciom”

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!