Premiera płyty DVD - 24 stycznia 2021 roku

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” wspólnie z Parafią św. Jana Klimaka zapraszają bardzo serdecznie wszystkich na V Koncert Kolęd w Zamku Królewskim w Warszawie, który w tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa i wprowadzone ograniczenia, odbędzie się w formie koncertu online.

Premiera Koncertu Kolęd już 24 stycznia 2021 roku o godz. 17.00.

Tegoroczny Koncert Kolęd odbywa się w ramach akcji charytatywnej Wspólne Dzieło Pomocy – ZWRÓĆMY NASZE SERCA KU CHORYM DZIECIOM.
Wspólnie pomagamy:
- Zuzi Opolskiej, 13 lat, chorej na mukowiscydozę;
- Kubusiowi Suchodoła, 2 lata, choremu na SMA;
- Filipkowi Łukaszuk, 16 miesięcy, choremu na SMA;
- Mikołajowi Karelus, 21 miesięcy, choremu na SMA.

Więcej na stronie – link: https://stowarzyszeniewtp.pl/aktualnosci/

W Koncercie Kolęd wystąpią: Dziecięcy chór „Ogniki Proroka Eliasza“, Chór młodzieżowy parafii św. Jana Klimaka, Zespół ŻEMERWA, Chór Parafii Zmartwychwstania Pańskiego z Bielska Podlaskiego, pianistka Kayo Nishimizu, soliści: Bogdan Kuźmiuk, Julia Bortniczuk, Aleksandra Karpiuk i Aleksandra Smerechańska, Zespół Muzyki Cerkiewnej “Varslavia”, Chóry Parafii św. Jana Klimaka.

Dołączcie do nas! Kupując płytę DVD z tegorocznego Koncertu, wspieracie akcję charytatywną i ratujecie chore dzieci.