Znamy laureatów konkursu fotograficznego

W miniony wtorek, 16 lutego poznaliśmy laureatów konkursu fotograficznego „Święta Bożego Narodzenia w obiektywie” organizowanego przez Stowarzyszenie. Była to I edycja konkursu o zasięgu ogólnokrajowym, w którym mogły wziąć udział dzieci i młodzież wszystkich typów szkół i etapów kształcenia oraz osoby dorosłe. Konkurs miał na celu m.in.: pielęgnowanie i utrwalanie tradycji, ukazanie piękna i wyjątkowości obrzędów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Uczestnicy konkursu mogli zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia.

Komisja konkursowa, powołana zgodnie z Regulaminem, brała pod uwagę estetykę i jakość dostarczonych zdjęć, pomysłowość ujęcia oraz spójność tematyczną. I choć wpłynęło niewiele prac, komisji nie udało się wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Natomiast komisja jednogłośnie przyznała tytuł Laureata konkursu fotograficznego „Święta Bożego Narodzenia w obiektywie” nw. osobom: Jan Konachanowicz, Igor Zarzecki, Julita Suproniuk, Lena Demianiuk. Ksenia Kwoka, Sonia Demianiuk, Dominika Kovacević i Pola Demianiuk. Gratulujemy! Wszyscy laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu i zapraszamy już do edycji 2022. Liczymy na Was i zapewniamy, że do autorów najpiękniejszych zdjęć trafią atrakcyjne nagrody. Ponadto zmienimy regulamin i uprościmy sprawy formalne związane ze zgłaszaniem udziału i prezentacją prac, a informacja o samym konkursie trafi zdecydowanie wcześniej do zainteresowanych.

Poniżej zdjęcia uczestników konkursu.