Sprzątamy i kwestujemy! Zapraszamy wolontariuszy!

Sprzątamy i kwestujemy! Zapraszamy wolontariuszy!

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” zaprasza wszystkich do udziału w dwóch najbliższych wydarzeniach związanych z Wolskim Cmentarzem Prawosławnym w Warszawie.

Sprzątanie wolskiego cmentarza - już w najbliższą sobotę, 21 października 2023 roku. Zbiórka o godz. 10.30 przy dzwonnicy. Wskazanym zabrać ze sobą dobry humor, rękawiczki, grabki do liści lub zmiotki i szpachelki. Organizatorzy zapewniają miłą atmosferę a także narzędzia do sprzątania. Po zakończeniu prac będą ciepłe napoje i poczęstunek w domu parafialnym.

Kwesta „Ratujmy Zabytkowe Nagrobki 2023”, zbiórka publiczna, zbiórka datków do puszek na wolskim cmentarzu - od 28 października do 2 listopada 2023 roku. Już po raz siódmy będziemy wspólnie zbierali środki finansowe na renowację zabytkowych nagrobków wolskiej nekropolii.

Wszystkich naszych członków i sympatyków oraz rodziców wraz z dziećmi z wolskiego Punktu Katechetycznego, serdecznie zapraszamy do udziału. Wolontariuszy, którzy zamierzają wziąć czynny udział w zbiórce, prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail: StowWTP@gmail.com lub sms na nr tel. 782 611 130. Wcześniejsze zgłoszenie udziału pozwoli organizatorom na przygotowanie identyfikatorów oraz potrzebnej ilości puszek.

Społeczność warszawską, która będzie w tym okresie odwiedzała groby swoich bliskich i znajomych, zachęcamy gorąco do ofiarności i wspomożenia tego szczytnego celu poprzez wrzucanie datków do puszek lub bezpośrednią wpłatę na konto Stowarzyszenia:

BNP Paribas 26 2030 0045 1110 0000 0415 5990

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń”, ul. Wolska 138/140, 01-126 Warszawa,

w tytule przelewu prosimy wpisać „darowizna - zabytkowe nagrobki 2023”.

Ratujmy wolskie zabytki dla przyszłych pokoleń. (pgk)

Zarząd Stowarzyszenia

Wierni Tradycji Pokoleń