Koncert Kolęd w Zamku Królewskim

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” i Parafia Prawosławna św. Jana Klimaka zapraszają w niedzielę, 21 stycznia 2024 roku o godz. 17.00 na Koncert Kolęd, który odbędzie się   w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie.

W programie między innymi:

Grupa kolędnicza „Kolebka”, Zespół wokalny "Zniczki", Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej "Grabarka", Chór z Monasteru w Zaleszanach, Męski Chór „Richi” z Gruzji, Anatoly Taran, akordeon, Chór Parafii Prawosławnej św. Jerzego z Białegostoku, Chór Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka w Warszawie.

Dochód z koncertu zasili akcję charytatywną „Pamiętajcie o swych przodkach – naśladujcie ich wiarę i tradycje” i zostanie przekazany na potrzeby seniorów z Prawosławnego Domu Opieki Społecznej „Samarytanin” w Hajnówce.

Więcej informacji szczegółowych można uzyskać e-mail: StowWTP@gmail.com , telefon 782 611 130.

Bilety - cegiełki na koncert można nabyć w Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka w Warszawie (ulica Wolska 138/140, w sklepiku świec i w kancelarii parafialnej).

Z głębi serca zapraszamy - wspólnie możemy uczynić więcej!

Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”

Proboszcz Parafii św. Jana Klimaka