Dołącz do nas - zostań WOLONTARIUSZEM!

Szanowni Państwo!

W imieniu Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń” pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim WOLONTARIUSZOM z Punktu Katechetycznego przy Parafii Prawosławnej św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie za wspólną pracę w obszarze działalności pożytku publicznego.
Dzięki wysiłkowi wielu osób – w tym wolontariuszy, którzy bardzo aktywnie wspierali Stowarzyszenie, mogliśmy zrealizować szereg inicjatyw – ważnych i potrzebnych naszej wolskiej społeczności.
Z Waszym udziałem przeprowadziliśmy m.in.:
• Akcję wiosennego i jesiennego sprzątania zabytkowego cmentarza na Woli w Warszawie.
• Kwestę „Ratujmy Zabytkowe Nagrobki 2019” na wolskim cmentarzu w Warszawie.
• Kiermasz Świąteczny – Wspólne Dzieło Pomocy.

Jako WOLONTARIUSZE poświęciliście bardzo dużo swojego wolnego czasu na pielęgnowanie i utrwalanie tradycji, ochronę dóbr kultury narodowej oraz na pomoc dla drugiego człowieka – chorego, słabszego i potrzebującego wsparcia.
Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za świadomą i dobrowolną pomoc na rzecz wolskiej społeczności oraz życzliwość i otwartość na potrzeby innych. Niech Wasze postawy i zaangażowanie rozwijają się i będą nastawione na aktywne działanie dla dobra jednostki rodziny i społeczności.
W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 pragniemy poinformować Wolontariuszy oraz ich rodziców, o możliwości uzyskania zaświadczenia o wolontariacie. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej wspólnoty jako wolontariusze.
Zainteresowanych prosimy o kontakt (e-mail: [email protected] lub tel. 782 611 130).

Z wyrazami wdzięczności i szacunku
Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”