Bądźmy razem, w najbliższą niedzielę o 18.00!

Internetowa Aukcja Charytatywna już w niedzielę! (praktyczne, przydatne informacje znajdziecie na końcu tekstu). Już się zalogowałam w sieci i zaczęłam przeglądać oferty.  Ikony, książki, obrazy, dekoracyjne przedmioty... Przy kolejnym kliknięciu zauważam, że w głowie „włącza się“ standardowy tryb myślenia, jak przy każdych zakupach: czy na pewno tego potrzebuję? Czy to drogo? O, ten obraz mi się podoba, nawet bardzo, ale gdzie bym go powiesiła? Odrywam oczy od ekranu komputera i szukam miejsca na ścianie. Wtedy wzrok spoczywa na zdjęciach najbliższych. I przychodzi reflekcja: co bym zrobiła, gdyby to oni potrzebowali takiej pomocy, jak czwórka dzieci, dla których zbieramy fundusze na leczenie ratujące życie. Odpowiedź jest prosta, wszystko co w ludzkiej mocy!

Dlatego nie jest ważne,  czy potrzebujemy ikony, spinek do mankietów,  obrazu, broszki, czy świecznika.

Bardziej potrzebujemy zaświadczyć, że potrafimy się wznieść ponad nasze potrzeby, gdy w prawdziwej potrzebie są cierpiący.

Tylko Bóg wie, czyj grosz będzie tym, który przeważy szalę. Kiedyś przyjdzie nam także o tej aukcji opowiedzieć Najwyższemu Sędziemu...

Bądźmy razem, w najbliższą niedzielę o 18.00!

Link: https://onebid.pl/pl/auction/-/2013?p=5

W aukcji może wziąć każdy, kto zgłosi swój udział i założy konto. Wystawczy na stronie – link: https://onebid.pl/pl założyć konto. W tym celu otworzyć zakładkę „Załóż konto” i wpisać wymagane dane w zakładce „Rejestracja”.

Dorota Maj