Aukcja charytatywna – w tym roku znowu na żywo!

Aukcja charytatywna – w tym roku znowu na żywo!

Szanowni Państwo!

W dniu 11 grudnia 2022 roku od godz. 8.30 zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziału w dalszej części Kiermaszu Świątecznej Pomocy oraz naszej corocznej Aukcji Charytatywnej, która rozpocznie się o godz. 11.00 w domu parafialnym (ul. Wolska 138/140).

Głównym celem zarówno Kiermaszu jak i Aukcji jest niesienie pomocy osobom słabszym i chorym oraz zapewnienie wsparcia dla społeczności, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Akcja odbywa się pod hasłem „Podajmy pomocną dłoń słabszym i chorym”.

Zapraszamy każdego, komu bliskie sercu są sprawy pomocy dla chorych dzieci, ludzi słabszych i potrzebujących wsparcia.

Każdy, kto chciałby choćby symboliczną złotówką wesprzeć to szczególnie ważne działo dla każdego chrześcijanina, będzie mógł uczynić to w najbliższą niedzielę - 11 grudnia.

Na stoiskach znajdą się wyjątkowe wyroby piernikowe, przepiękne kartki i ozdoby świąteczne a także pyszne ciasta i potrawy, które zostały przygotowane przez dzieci i młodzież oraz rodziców z parafialnego Punktu Katechetycznego. Będzie też można nabyć płyty z kolędami i tradycyjne domowe przetwory o. Ambrożego.

Na licytację Darczyńcy przekazali: ikony, obrazy, dzieła małe i duże rzemiosła artystycznego, biżuterię, ręcznie haftowane ręczniki i koszule, książki i płyty z autografami oraz wiele innych bardzo ciekawych, pięknych i użytecznych przedmiotów. Niektóre z nich do obejrzenia już dzisiaj w galerii.

Zapraszamy serdecznie do udziału! (pgk)

Organizatorzy

 

Uwaga!

Na swojego opiekuna czeka wielki pluszowy niedźwiadek, który tradycyjnie pojawia się na naszych corocznych aukcjach.