Przekaż 1,5 % na rzecz Stowarzyszenia. KRS 0000567013

Twoje 1,5% na remont zabytkowej świątyni - Cerkwi św. Jana Klimaka.

Szanowni Państwo!

Pragniemy uprzejmie poinformować, że Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” od wielu lat podejmuje szereg działań związanych m.in. z niesieniem pomocy osobom słabszym, chorym i potrzebującym, pielęgnowaniem i utrwalaniem tradycji naszych przodków, a także ochroną i renowacją zabytkowych świątyń i nagrobków.

Od 2018 roku posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca z apelem o przekazanie:

1,5% podatku dochodowego za 2022 rok

na rzecz Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”

wpisując do zeznania podatkowego numer KRS: 0000567013

Zarząd Stowarzyszenia deklaruje, że wszystkie środki finansowe uzyskane przez Stowarzyszenie w ramach 1,5 % podatku dochodowego zostaną przekazane na remont zabytkowej świątyni - Cerkwi św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie.

BĘDZIEMY OGROMNIE WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ. BÓG ZAPŁAĆ!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pomagamy wszystkim, którzy mają pytania, wątpliwości lub trudności w samodzielnym wypełnieniu PIT. Wystarczy zadzwonić lub napisać: tel. 501 428 242, StowWTP@gmail.com

Link do PITax.pl na naszej stronie internetowej. Prosto. Szybko. Za darmo. (pgk)

Z wyrazami szacunku,