Maslenica w wolskiej Parafii

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” zaprasza wszystkich chętnych na Maslenicę, która odbędzie się 28 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w domu parafialnym (ul. Wolska 138/140).

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w tej uroczystości poprzez wysłanie informacji na e-mail: StowWTP@gmail.com lub sms-a na nr 502659179. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko, liczbę osób i telefon kontaktowy. Pozwoli to na wcześniejsze i właściwe przygotowanie spotkania.

Organizatorzy zapewnią menu i zatroszczą się o stworzenie odpowiednich warunków i klimatu do wzajemnego poznawania się i integrowania. Będzie można spróbować blinów o wyjątkowym smaku i poznać piękną tradycję, a także pośpiewać i zatańczyć. Wpisowe 25 zł.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym spotkaniu!

Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”.