Pomóż Karolinie i jej dzieciom

Życie rodziny Macińskich, niegdyś szczęśliwe i pełne radości legło w gruzach, gdy okazało się, że mąż, ojciec trójki dzieci otrzymał wyniki badań i jednocześnie wyrok. Okazało się, że Artur zachorował na twardzinę układową. Chorobę bezwzględną i sukcesywnie wyniszczającą organizm, powodującą zwłóknienie narządów wewnętrznych. U Niego choroba zaatakowała płuca i serce. Przeszedł on długą drogę leczenia, w tym przeszczep komórek macierzystych, serię chemii, nowatorskie metody, które były tylko możliwe na świecie. Przez ponad pięć lat walczył wraz ze swoją rodziną o powrót do zdrowia. Tak bardzo chciał żyć i być mężem i tatą. Jednak choroba nie dawała za wygraną. Ostatni rok rodziny Macińskich był wyjątkowo trudny, choroba atakowała coraz bardziej z dnia na dzień.Oczekując na przeszczep serca i płuc Artur słabł, ale mimo bólu i cierpienia nadal wierzył, że jeszcze wszytko się ułoży. Niestety nie doczekał przeszczepu i przegrał ostatnią bitwę. W dniu 23.01.2021 roku odszedł pozostawiając po sobie ogromną pustkę.

Kilkuletnia walka z ciężką chorobą doprowadziła do znacznego pogorszenia sytuacji materialnej. Jego żona Karolina nie mogła podjąć żadnej pracy ponieważ opieka nad Arturem oraz dziećmi wymagała całodobowego zaangażowania. Koszty badań i leczenia zdecydowanie przekraczały możliwości rodziny. W całej tej sytuacji nie pomaga fakt, że najstarszy syn 11-letni Franek cierpi na autyzm atypowy. Wymaga On również permanentnej opieki i wielu dodatkowych terapii, bez których jego samodzielne funkcjonowanie w przyszłości będzie trudne bądź niemożliwe. Obecnie sytuacja rodziny nie pozwala na realizację programów terapeutycznych głównie ze względu na brak środków finansowych. Dodatkowo comiesięczna spłata kredytu mieszkaniowego przekracza już możliwości finansowe rodziny Macińskich, nie licząc pozostałych kosztów życia i zapewnienia podstawowych potrzeb.

Pomóżmy Karolinie i Jej rodzinie stanąć na nogi po tak trudnym okresie, które zgotowało jej życie. Od nas wszystkich zależy czy ich dotychczasowy dom nadal nim pozostanie i pozwoli ustabilizować życie rodzinne w tym trudnym okresie.

Każda kwota jest na wagę złota, dajmy Im tą szansę!!

Link: zrzutka.pl

I pamiętajmy: DOBRO WRACA